رتبه های برتر آزمون جامع ادبیات (فروردین ماه)

(آتنا مشهدی - شکیبا کریمخانی- شهرزاد شریفی)

IMG_0205

untitled2untitled1

برگزیدگان مسابقات احکام و قرآن ناحیه

احکام : نگین نادعلیان رتبه دوم

حفظ قرآن : سحر رنجبر شیرازی رتبه دوم

برگزیدگان مسابقات ورزشی

زهرا رضایی : رتبه اول مسابقات والیبال کشوری

زهرا ادهمی : رتبه اول مسابقات ژیمناستیک استانی

 

 

خوشنویسی1سرود گروهی

میلادحضرت زینب (س) و روز پرستار مبارک باد

IMG_3011  **مراسم تقدیر از اولیاء محترم پرستار دانش آموزان دبستان **

دانش آموز عزیز ، خانم زهرا رضایی

کسب رتبه اول تیم والیبال ناحیه یک در استان قم و راهیابی تیم شما  به مرحله کشوری را تبریک گفته و موفقیت روزافزون شما را آرزو داریمIMG_3034

نفرات اول تا سوم آزمون آزمایشی فرزانگان بهمن ماه

IMG_2929

 

 

محمد رسول الله IMG_2447 IMG_2437 IMG_2440

نفرات اول تا پنجم آزمون گامی تا فرزانگان کلاس ششم

IMG_1962

شکیبا کریمخانی – آتنا مشهدی – تینا باقری – شکوفه محمدی – شهرزاد شریفی

برنامه ی ارزشیابی نوبت اول

برنامه امتحانات

 

IMG_9245IMG_9244

 

موفقیت دانش آموزان دبستان غیردولتی علم و ادب در مسابقات خوشنویسی استانی را به خانواده علم و ادب تبریک عرض می نماییم.

طهورا رازقی پایه پنجم رتبه اول استان

مببینا ساری مقدم پایه چهارم رتبه برگزیده

 

تجلیل از برترین های مسابقه علمی امیدان بوسیله سازمان بسیج دانش آموزی

نفرات برتر:

 پایه ششم: سپیده حسینی – آرزو شاطریان (بسیار عالی)

ریحانه رنجبر – حانیه جردکانی- رضیه عبداللهی (عالی)

پایه پنجم: آتنا مشهدی – فاطمه حبیبی – شهرزاد شریفی (بسیار عالی)

پایه چهارم: مبینا ساری مقدم (بسیار عالی)

IMG_8904 IMG_8899

رتبه های کسب شده دانش آموزان غیردولتی علم و ادب :

نمایش عروسکی :  رتبه اول ناحیه راهیابی به استان

نمایش صحنه ای: رتبه اول ناحیه راهیابی به استان

مسابقات خوشنویسی استان:

فاطیما زندی (پایه سوم)   -   طهورا رازقی (پایه پنجم)   -   آتنا مشهدی (پایه پنجم)    -   مبینا ساری مقدم(پایه چهارم)  

مسابقات خوشنویسی:

شکیبا رازقی (پایه دوم)    -    مهسا سلمانی (پایه سوم)    -    معصومه ناظرپناهی(پایه سوم)   -     فاطیما زندی (پایه سوم)   - آرزو شاطریان   (پایه ششم)

مبینا ساری مقدم(پایه چهارم)   آتنا مشهدی (پایه پنجم)  -  طهورا رازقی (پایه پنجم)   -  سیده شهرزاد شریفی(پایه پنجم)    -   سپیده حسینی (پایه ششم)

مسابقه احکام:

آرزو شاطریان   (پایه ششم)

مسابقات ورزشی:

شنا:     مبینا ساری مقدم(پایه چهارم)  -  سارا بیگی (پایه پنجم)     

ژیمناستیک کشوری: زهرا ادهمی (پایه دوم)   

تکنوادو: سیده شهرزاد شریفی (پایه پنجم)    

طرح جابر:

2طرح راهیابی به استان   (1-پلاستیک سودمند  2- لوبیای سرگردان)

مسابقه منتظرم بیایی:

فاطمه محمدی (پایه ششم) –    فاطمه زهرا قاسمی  (پایه سوم)   - شادی خلیلی(پایه ششم)       محرری (پایه پنجم)

یلدا سعادتمندکیا(پایه چهارم)   -  مائده امینی (پایه ششم)   - فرشته فرهنگ (پایه ششم)

<!–[if gte mso 9]>

نظر سنجی